Moduly na míru

Eshopy za pomocí platformy Magento vyvíjíme již 7 let. Za tuto dobu jsme se setkali s mnoha různými požadavky od našich klientů. Od vytvoření nových e-shopů na míru, instalace různých, již hotových modulů, vytvoření custom modulů dle požadavků našich klientů, přes správu fungujících e-shopů, až po opravy nesprávně provedených instalací.

Co tedy máme za sebou?

Většinu modulů vyvíjíme pro potřeby konkrétního zákazníka. Někdy jde jen o jednoduchou úpravu základních funkcionalit Magento jádra, jindy o komplexní a složité napojení na účetnictví nebo třeba ERP. Velikost v tomto případě nerozhoduje – všechny moduly píšeme kvalitní, dokumentované a především je pečlivě testujeme. Zajímá vás, co už máme programátorsky za sebou? Zde je ukázka nejnovějších modulů, které jsme vyvinuli na míru pro naše klienty:

Související produkty

Související produkty

Modul, který na základě analýzy chování uživatele a předchozího zakoupeného zboží nabízí vybrané produkty v konkrétní kategorii.
Sociální sítě

Sociální sítě

Napojení na dnes velmi populární sociální sítě, především Instagram a Facebook.
Uživatelské štítky

Uživatelské štítky

Možnost definice uživatelských štítků u jednotlivých produktů; např. Doporučujeme, Nejprodávanější, Sleva XX %, Výprodej, ...
Slevy dle výrobce

Slevy dle výrobce

Možnost jednoduché administrace slev u vybraných výrobců nebo konkrétních zákazníků.
Produktový slider

Produktový slider

Oblíbený obrázkový slider, který ze specifické kategorie náhodně načítá produkty a zobrazuje je v grafické podobě s možností rychlého objednání.
Zobrazené produkty

Zobrazené produkty

V detailu aktuálně otevřeného produktu jsou nabízeny i ty produkty, o které měli jiní návštěvníci během nákupu zájem.
Export objednávek

Export objednávek

Modul pro export objednávek do vybraného formátu (CSV, XML, XLS, ...) dle specifických požadavků; určeno pro manuální přenos objednávek včetně položek do externích systémů.
Obchodní místa

Obchodní místa

Model pro zobrazení prodejní sítě včetně filtrování dle země, kraje. Detaily prodejen jsou definovatelné včetně množství kontaktních informací, štítků dle typu prodejny atp.
Osobní odběr

Osobní odběr

Logistický modul umožňující vybrat si pobočku pro osobní vyzvednutí objednávky v partnerské síti.

Líbí se vám naše služby? Pojďte se sejít!

Pokud v hlavě máte projekt, který chcete realizovat, rádi vaši představu podpoříme a pomůžeme vám vymyslet, jak ji zhmotnit! Na nezávazné schůzce probereme vaše požadavky do detailu, abyste si byli jisti, že jste v správných rukou.

Poptávka

Kontakty

MUNĚKA s.r.o.
IČO: 29251753
DIČ: CZ29251753
Sídlo: Chládkova 898/2, Brno 616 00
Telefon: (+420) 739 627 234
Email: info@wil.cz