Magento šablony

Nezáleží na tom, jaký typ zboží budete prodávat. Z tisíců různých šablon vyberete vhodnou šablonu jak pro dětské hračky, tak i pro automobilové součástky. Předem je vhodné se rozhodnout, zda pořídíte šablonu zdarma, koupíte již hotovou a necháte si ji upravit na míru, nebo si šablonu necháte vytvořit na míru dle vaší grafiky. Každé řešení má své plusy i mínusy.

Šablony pro Magento zdarma

Mnohým by se líbilo mít grafickou stránku e-shopu vyřešenou rychle a zdarma. Pro platformu Magento existují šablony zdarma, ovšem jejich kvalita je často diskutabilní. Pokud potřebujete jednoduché a cenově výhodné řešení, mohou se tyto šablony hodit, ale pro větší e-shopy je rozhodně nedoporučujeme. Cena úprav šablony zdarma může mnohonásobně převýšit cenu zakoupené šablony, které jsou o poznání kvalitnější.

Úprava hotových šablon

Druhou možností je vybrat si již hotovou šablonu, ve které vám vyhovuje struktura, rozložení jednotlivých stránek a líbí se vám její fungování po dynamické stránce. Následně je naší prací pro vás šablonu upravit na míru. V rámci těchto úprav můžeme změnit celou barevnou škálu šablony a související grafiku (tlačítka, další grafické prvky), díky čemu se naprosto odlišíte od případných jiných uživatelů stejného řešení. Nespornou výhodou je také kvalitní základ šablony, což urychluje počáteční fázi realizace e-shopu, a Vám tak šetří nejen čas, ale i peníze.

Vytvoření Magento šablony na míru

Pokud máte specifické požadavky nebo potřebujete řešení plně odpovídající vaší firemní identitě, je nejlepším řešením vytvoření šablony na míru. Můžeme tak například převzít stávající design Vašeho e-shopu a převést ho na Magento, nebo vytvořit šablonu od základu tak, aby vzhledově plně odpovídala Vašim požadavkům. Samozřejmostí je plná responsivita námi připravených šablon, takže Váš e-shop bude pro uživatele dostupný ze všech zařízení, včetně mobilů a tabletů.

Kvalitně zvolená a připravená šablona je pro fungující a prosperující e-shop důležitá. Vzbuzuje v návštěvnících důvěru a vede je ke ke konkrétnímu cíli – nákupu. Stejně tak je důležitá i kompletní responsivita šablony tak, aby byl e-shop dostupný ze všech zařízení včetně tabletů a mobilních telefonů.

CHCI ŠABLONU PRO MŮJ E-SHOP

Kontakty

MUNĚKA s.r.o.
IČO: 29251753
DIČ: CZ29251753
Sídlo: Chládkova 898/2, Brno 616 00
Telefon: (+420) 739 627 234
Email: info@wil.cz