O nás

Začínali jsme jako realizátoři webových prezentací a jednoduchých e-commerce systémů. Máme rádi výzvy. A když se k tomu přidala snaha neustále se zlepšovat, rozhodli jsme se naplno věnovat pouze oboru e-commerce. Vytvořit nový systém bylo lákadlem, nicméně chceme našim zákazníkům dát možnost volby - a proto jsme zvolili jako hlavního partnera platformu Magento, na kterou se nyní specializujeme. Její škálovatelnost, široké spektrum využití a kvalita zpracování byly jednoznačně to nejlepší, co jsme na trhu našli.

Postupně jsme se transformovali do stabilního týmu, který se specializuje nejen na servisní práce Magento (verze 1, 2, enterprise), ale zejména na custom vývoj funkcí, modulů a rozšíření této platformy. Náš tým čítá více než 25 let zkušeností s Magentem, které jsme postupně získávali jak v ČR, tak i v mezinárodních vodách. A přesto se neustále zdokonalujeme a školíme, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby. Jsme také členem Asociace pro elektronickou komunikaci (APEK), která, jak uvádí přímo na svém webu, je určena pro firmy a podnikatelé, kteří to myslí s e-commerce a svým byznysem opravdu vážně.

Certifikáty našich specialistů:

Kvalitní kód a opravdu funkční řešení jsou pro nás důležité stejně tak, jak je spokojenost našich klientů. Právě proto má každý náš klient přiřazeného svého osobního konzultanta, který mu pomáhá nejen se zadáním, návrhem a konkrétním řešením projektu, ale ve většině případů také zastupuje klienta v řešení technických záležitostí s dalšími členy týmu, jak na straně klienta, tak i na straně vývoje. Dodržujeme metodiky práce, jak agilní a fix price, tak i fix time.

Po go-live naše práce ovšem nekončí. Systémy nadále udržujeme a rozšiřujeme dle jasně daných pravidel, podmínek a záruk, které garantují naše komplexní servisní a maintanance smlouvy.

Líbí se vám naše služby? Pojďte se sejít!

Máte v hlavě projekt, ale chybí Vám stabilní partner, na kterého byste se mohli spolehnout a dát tak svým vizím život? Neváhejte se na nás obrátit. Nezávaznou schůzkou u kafe můžete toto vše získat.

Pojďme se sejít

Kontakty

MUNĚKA s.r.o.
IČO: 29251753
DIČ: CZ29251753
Sídlo: Chládkova 898/2, Brno 616 00
Telefon: (+420) 739 627 234
Email: info@wil.cz